Suplování:   Pondělí 27.6.2022 (Lichy tyden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1.A

         

TřH

TřH

Vol

Vol

Vol

Vol

1.C

             

Vol

Vol

Vol

Vol

2.A

         

TřH

TřH

Vol

Vol

Vol

Vol

2.C

             

Vol

Vol

Vol

Vol

3.A

         

TřH

TřH

Vol

Vol

Vol

Vol

3.C

             

Vol

Vol

Vol

Vol

4.A

         

TřH

TřH

Vol

Vol

Vol

Vol

4.C

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

5.A

             

Vol

Vol

Vol

Vol

6.A

             

Vol

Vol

Vol

Vol

7.A

             

Vol

Vol

Vol

Vol

8.A

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Kašparová Iva

         

-

..

       

Marešová Lenka

         

HN

-

       

Muchová Lenka

         

-

..

       

Pokorná Ilona

 

..

Doč

Ne

-

..

         

Pospíšilová Marcela

-

..

-

-

..

..

..

-

-

-

-

Vrána Petr

         

-

..

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Bachrová Irena

4.hod

odpadá

AJ

8.A (1)

 

Maturita

Dočkal Lukáš

2.hod

supl. (Pok)

Bi

2.C

(Bi)

 
 

5.hod

odpadá

TV

1.A (TV1)

 

Třídnická hodina

 

6.hod

odpadá

Bi

8.A

 

Maturita

 

7.hod

odpadá

TV

4.C (TV2)

 

Maturita

 

8.hod

odpadá

TV

8.A (TV2)

 

Maturita

Dvořák Pavel

6.hod

odpadá

ICT

3.A (1)

 

Třídnická hodina

 

7.hod

odpadá

ICT

3.A (2)

 

Výuka není

Fialková Ladislava

4.hod

odpadá

D

4.C

 

Maturita

Götzová Jarmila

1.hod

odpadá

RJv

8.A (RJ)+

 

Maturita

Handová Navrátilová Dagmar

1.hod

odpadá

Lv

8.A (L)+

 

Maturita

 

5.hod

supl. (Ma)

ČJ

1.C

(Ze)

 
 

5.hod

odpadá

OV

2.A

 

Třídnická hodina

Káňová Kateřina

5.hod

odpadá

AJ

4.A (2)

 

Třídnická hodina

 

8.hod

odpadá

HV

3.A

 

Výuka není

Kučerová Bohumila

5.hod

odpadá

ČJ

1.A (TV2)

 

Třídnická hodina

 

6.hod

odpadá

ČJ

1.A (TV1)

 

Třídnická hodina

Marešová Lenka

7.hod

odpadá

ZPV

7.A (ZPV)+

 

Výuka není

 

8.hod

odpadá

ZPV

7.A (ZPV)+

 

Výuka není

Mucha Zdeněk

7.hod

odpadá

TV

4.C (TV1)

 

Maturita

 

8.hod

odpadá

TV

8.A (TV1)

 

Maturita

Muchová Lenka

7.hod

odpadá

VV2

7.A (VV2)+

 

Výuka není

 

8.hod

odpadá

VV2

7.A (VV2)+

 

Výuka není

 

9.hod

odpadá

VV2

8.A (VV2)+

 

Maturita

 

10.hod

odpadá

VV2

8.A (VV2)+

 

Maturita

Nedomová Marie

3.hod

supl. (Pok)

D

5.A

(3.17)

 
 

5.hod

odpadá

ČJ

3.A

 

Třídnická hodina

Pokorná Ilona

8.hod

odpadá

ZSV

1.C

 

Výuka není

Pospíšilová Eva

2.hod

odpadá

AJ

4.C (1)

 

Maturita

Smutný Richard

7.hod

odpadá

F

1.C

 

Výuka není

 

8.hod

odpadá

F

4.C

 

Maturita

 

9.hod

odpadá

F

1.C (2)

 

Výuka není

 

10.hod

odpadá

F

1.C (2)

 

Výuka není

Ševčíková Miriam

1.hod

odpadá

KNJv

4.C (NK)

 

Maturita

 

2.hod

odpadá

NJ

4.C (2)

 

Maturita

Šoukalová Hana

1.hod

odpadá

DGv

8.A (DG)+

 

Maturita

Taylor Jana

6.hod

odpadá

AJ

4.A (1)

 

Třídnická hodina

Trojan Martin

7.hod

odpadá

I

7.A (I)+

 

Výuka není

 

8.hod

odpadá

I

7.A (I)+

 

Výuka není

 

9.hod

odpadá

I

8.A (I)+

 

Maturita

 

10.hod

odpadá

I

8.A (I)+

 

Maturita

Trojánek Aleš

3.hod

odpadá

F

8.A

 

Maturita

 

9.hod

odpadá

ZPV

8.A (ZPV)+

 

Maturita

 

10.hod

odpadá

ZPV

8.A (ZPV)+

 

Maturita

Vaňková Ivana

3.hod

odpadá

ČJ

4.C

 

Maturita

Vrána Petr

2.hod

odpadá

M

8.A

 

Maturita

Zralá Marcela

5.hod

odpadá

MS1v

8.A (MS1)+

 

Maturita

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

7.- 10. hod Výuka není

 

5., 6. hod Třídnická hodina

1.C

5.hod

ČJ

 

(Ze)

supluje

Handová Navrátilová Dagmar

(Ma)

 

7.- 10. hod Výuka není

2.A

7.- 10. hod Výuka není

 

5., 6. hod Třídnická hodina

2.C

2.hod

Bi

 

(Bi)

supluje

Dočkal Lukáš

(Pok)

 

7.- 10. hod Výuka není

3.A

7.- 10. hod Výuka není

 

5., 6. hod Třídnická hodina

3.C

1.hod

ZSV2

SV2b

 

odpadá

 

(Pok)

 

7.- 10. hod Výuka není

4.A

7.- 10. hod Výuka není

 

5., 6. hod Třídnická hodina

4.C

0.- 10. hod Maturita

5.A

3.hod

D

 

(3.17)

supluje

Nedomová Marie

(Pok)

 

6.hod

F

   

odpadá

 

(Vr)

 

7.- 10. hod Výuka není

6.A

7.- 10. hod Výuka není

7.A

1.hod

ZSV2

SV2b

 

odpadá

 

(Pok)

 

7.- 10. hod Výuka není

8.A

0.- 10. hod Maturita

 

Zpracováno v systému Bakaláři