Suplování:   Čtvrtek 23.6.2022 (Sudy tyden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

3.C

STK

STK

STK

STK

STK

STK

STK

STK

STK

STK

STK

4.C

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

7.A

STK

STK

STK

STK

STK

STK

STK

STK

STK

STK

STK

8.A

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Dočkal Lukáš

-

-

-

-

..

Řh

Pol

-

Dv

..

..

Dvořák Pavel

   

-

-

Ba

           

Mucha Zdeněk

-

Št

HN

Vd

-

-

Pol

Dv

-

-

-

Muchová Lenka

-

-

-

Kaš

Šv

Řh

-

..

..

-

-

Šoukalová Hana

-

..

Hl

Št

-

-

..

-

..

-

-

Trojan Martin

-

-

Zr

Zr

..

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bachrová Irena

4.hod

spojeno (Dv)

AJ

1.C (2)

(3.11)

 
 

7.hod

odpadá

AJ

8.A (2)

 

Maturita

 

8.hod

odpadá

AJ

8.A (1)

 

Maturita

Dvořák Pavel

7.hod

spojeno (Mu)

ICT

4.A (Chl)

(IVT1)

 
 

8.hod

spojeno (Doč)

ICT

4.A (Dív)

(IVT1)

 

Fialková Ladislava

2.hod

odpadá

D

4.C

 

Maturita

 

3.hod

odpadá

D

8.A

 

Maturita

 

4.hod

odpadá

D

7.A

 

sportovně turistický kurz

 

5.hod

odpadá

DSv

8.A (DS)+

 

Maturita

 

7.hod

odpadá

ZSV

7.A

 

sportovně turistický kurz

Götzová Jarmila

3.hod

odpadá

NJ

3.C (1)

 

sportovně turistický kurz

 

5.hod

odpadá

RJv

7.A (RJ)+

 

sportovně turistický kurz

Handová Navrátilová Dagmar

1.hod

odpadá

ČJ

2.A (Chl)

 

změna hodiny

 

2.hod

spojeno (Mu)

ČJ

2.A (Chl)

(1.13)

 
 

5.hod

odpadá

Lv

7.A (L)+

 

sportovně turistický kurz

 

7.hod

odpadá

ČJ

3.C (4)

 

sportovně turistický kurz

 

8.hod

odpadá

ČJ

3.C (3)

 

sportovně turistický kurz

Holíková Eva

1.hod

odpadá

M

7.A

 

sportovně turistický kurz

 

2.hod

supl. (Šk)

M

6.A

(3.11)

 

Kašparová Iva

3.hod

supl. (Mv)

Bi

3.A

(HV)

 
 

8.hod

odpadá

Bi

7.A

 

sportovně turistický kurz

Marešová Lenka

9.hod

odpadá

Ze

3.C

 

sportovně turistický kurz

 

10.hod

odpadá

Ze

7.A

 

sportovně turistický kurz

Massey Dita

2.hod

odpadá

KAJ2

7.A (AK2)

 

sportovně turistický kurz

 

3.hod

odpadá

AJ

3.C (2)

 

sportovně turistický kurz

 

7.hod

odpadá

KAJ2

3.C (AK2)

 

sportovně turistický kurz

Pokorná Ilona

1.hod

výměna <<

ČJ

2.C

(ZSV)

z 24.6. 3.hod

 

1.hod

odpadá

ZSV2

8.A (ZSV2)+

 

Maturita

 

2.hod

odpadá

ZSV

3.C

 

sportovně turistický kurz

Poláková Martina

5.hod

odpadá

BiSv

8.A (BiS)+

 

Maturita

 

6.hod

spojeno (Mu)

Bi

5.A (Chl)

(HV)

 
 

6.hod

supl. (Doč)

Bi

5.A (Dív)

(HV)

 
 

10.hod

odpadá

Bi

3.C

 

sportovně turistický kurz

Pospíšilová Eva

3.hod

odpadá

AJ

4.C (1)

 

Maturita

 

4.hod

odpadá

AJ

4.C (2)

 

Maturita

Pospíšilová Marcela

5.hod

odpadá

KNJv

7.A (NK)+

 

sportovně turistický kurz

 

7.hod

odpadá

NJ

8.A (1)

 

Maturita

 

8.hod

odpadá

NJ

8.A (2)

 

Maturita

 

9.hod

odpadá

NJ

7.A (2)

 

sportovně turistický kurz

Říhová Jana

5.hod

spojeno (Doč)

TV

1.A (TV1)

(TV1)

 
 

5.hod

supl. (Mv)

TV

1.A (TV2)

(TV1)

 

Ševčíková Miriam

3.hod

odpadá

NJ

4.C (2)

 

Maturita

 

4.hod

supl. (Mv)

NJ

3.A

(HV)

 
 

4.hod

odpadá

NJ

4.C (1)

 

Maturita

Štindlová Barbora

1.hod

supl. (Mu)

ČJ

6.A

(Ze)

 
 

1.hod

výměna >>

D

2.C

 

na 24.6. 3.hod

 

2.hod

odpadá

ČJ

7.A (AK1)

 

sportovně turistický kurz

 

3.hod

supl. (Šk)

D

2.A

(D)

 
 

3.hod

odpadá

ČJ

7.A (AK2)

 

sportovně turistický kurz

 

4.hod

odpadá

ČJ

8.A

 

Maturita

Taylor Jana

3.hod

odpadá

KAJ1

7.A (AK1)

 

sportovně turistický kurz

 

7.hod

odpadá

KAJ1

3.C (AK1a)

 

sportovně turistický kurz

 

8.hod

odpadá

KAJ1

3.C (AK1b)

 

sportovně turistický kurz

 

9.hod

odpadá

AJ

7.A (1)

 

sportovně turistický kurz

Trojánek Aleš

2.hod

odpadá

F

8.A

 

Maturita

 

5.hod

odpadá

FSv

8.A (FS)+

 

Maturita

Vodná Anna

1.hod

spojeno (HN)

TV

2.A (Chl)

(TV)

 
 

3.hod

spojeno (Mu)

TV

1.C (Chl)

(TV1)

 

Zralá Marcela

1.hod

odpadá

MS1v

8.A (MS1)+

 

Maturita

 

2.hod

spojeno (Tn)

M

2.C (2)

(Ze)

 
 

3.hod

změna

M

2.C (2)

(Ze)

 
 

3.hod

spojeno (Tn)

M

2.C (1)

(Ze)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

5.hod

TV

TV1

(TV1)

spojí

Říhová Jana

(Doč)

 

5.hod

TV

TV2

(TV1)

supluje

Říhová Jana

(Mv)

1.C

3.hod

TV

Chl

(TV1)

spojí

Vodná Anna

(Mu)

 

4.hod

AJ

2

(3.11)

spojí

Bachrová Irena

(Dv)

2.A

1.hod

TV

Chl

(TV)

spojí

Vodná Anna

(HN)

 

2.hod

ČJ

Chl

(1.13)

spojí

Handová Navrátilová Dagmar

(Mu)

 

3.hod

D

 

(D)

supluje

Štindlová Barbora

(Šk)

2.C

1.hod

ČJ

 

(ZSV)

výměna <<

Pokorná Ilona

z 24.6. (Pá) 3.hod

 

1.hod

D

   

výměna >>

 

na 24.6. (Pá) 3.hod

 

2.hod

M

2

(Ze)

spojí

Zralá Marcela

(Tn)

 

3.hod

M

2

(Ze)

změna

Zralá Marcela

 
 

3.hod

M

1

(Ze)

spojí

Zralá Marcela

(Tn)

 

7.hod

VV

VV

 

odpadá

 

(Mv)

 

8.hod

VV

VV

 

odpadá

 

(Mv)

 

9.hod

Bi

1

 

odpadá

 

(Doč)

 

10.hod

Bi

1

 

odpadá

 

(Doč)

3.A

3.hod

Bi

 

(HV)

supluje

Kašparová Iva

(Mv)

 

4.hod

NJ

 

(HV)

supluje

Ševčíková Miriam

(Mv)

3.C

0.- 10. hod sportovně turistický kurz

4.A

7.hod

ICT

Chl

(IVT1)

spojí

Dvořák Pavel

(Mu)

 

8.hod

ICT

Dív

(IVT1)

spojí

Dvořák Pavel

(Doč)

4.C

0.- 10. hod Maturita

5.A

6.hod

Bi

Chl

(HV)

spojí

Poláková Martina

(Mu)

 

6.hod

Bi

Dív

(HV)

supluje

Poláková Martina

(Doč)

6.A

1.hod

ČJ

 

(Ze)

supluje

Štindlová Barbora

(Mu)

 

2.hod

M

 

(3.11)

supluje

Holíková Eva

(Šk)

7.A

0.- 10. hod sportovně turistický kurz

8.A

0.- 10. hod Maturita

 

Zpracováno v systému Bakaláři