Suplování:   Pátek 13.5.2022 (Sudy tyden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

4.C

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

8.A

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Smutný Richard

 

Fi

-

-

Ne

Št

HN

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Bachrová Irena

5.hod

odpadá

AJ

8.A (2)

 

Maturita

Fialková Ladislava

1.hod

supl. (Sm)

D

3.C

(F)

 

Handová Navrátilová Dagmar

6.hod

supl. (Sm)

ČJ

2.A

(F)

 
 

6.hod

odpadá

LSv

8.A (LS)+

 

Maturita

Holíková Eva

3.hod

odpadá

Ch

7.A

 

změna hodiny

 

4.hod

odpadá

M

5.A (2)

 

změna hodiny

 

5.hod

odpadá

M

5.A (1)

 

změna hodiny

Kašparová Iva

1.hod

odpadá

MS2v

8.A (MS2)+

 

Maturita

Massey Dita

2.hod

odpadá

KAJ2

8.A (AK2a)

 

Maturita

 

4.hod

odpadá

KAJ2

8.A (AK2b)+

 

Maturita

Mucha Zdeněk

6.hod

odpadá

ZeSv

8.A (ZeS)+

 

Maturita

Nedomová Marie

4.hod

supl. (Sm)

ČJ

3.A

(F)

 

Pokorná Ilona

1.hod

odpadá

KF

8.A (KF)+

 

Maturita

 

4.hod

spojeno (Hl)

ČJ

5.A (2)

(1.14)

 
 

5.hod

spojeno (Hl)

ČJ

5.A (1)

(1.14)

 

Poláková Martina

2.hod

odpadá

Bi

4.C

 

Maturita

Pospíšilová Marcela

5.hod

odpadá

NJ

8.A (1)

 

Maturita

Šoukalová Hana

3.hod

změna

Ch

7.A

(Ch)

 
 

3.hod

odpadá

M

4.C

 

Maturita

 

6.hod

odpadá

ChSv

8.A (ChS)+

 

Maturita

Štindlová Barbora

3.hod

odpadá

ČJ

8.A

 

Maturita

 

5.hod

supl. (Sm)

D

2.C

(F)

 

Taylor Jana

2.hod

odpadá

KAJ1

8.A (AK1)

 

Maturita

 

4.hod

odpadá

KAJ1

4.C (AK1a)

 

Maturita

 

5.hod

odpadá

KAJ1

4.C (AK1b)

 

Maturita

Vaňková Ivana

4.hod

odpadá

ČJ

4.C (4)

 

Maturita

 

5.hod

odpadá

ČJ

4.C (3)

 

Maturita

Vrána Petr

2.hod

odpadá

M

8.A (4)

 

Maturita

 

4.hod

odpadá

M

8.A (3)

 

Maturita

Změny v rozvrzích tříd:

2.A

6.hod

ČJ

 

(F)

supluje

Handová Navrátilová Dagmar

(Sm)

2.C

5.hod

D

 

(F)

supluje

Štindlová Barbora

(Sm)

3.A

4.hod

ČJ

 

(F)

supluje

Nedomová Marie

(Sm)

3.C

1.hod

D

 

(F)

supluje

Fialková Ladislava

(Sm)

4.C

0.- 10. hod Maturita

5.A

4.hod

ČJ

2

(1.14)

spojí

Pokorná Ilona

(Hl)

 

5.hod

ČJ

1

(1.14)

spojí

Pokorná Ilona

(Hl)

7.A

3.hod

Ch

 

(Ch)

změna

Šoukalová Hana

(Hl)

8.A

0.- 10. hod Maturita

 

Zpracováno v systému Bakaláři