Suplování:   Čtvrtek 25.11.2021 (Sudy tyden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

8.A

   

Bes

Bes

             

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Fialková Ladislava

   

Vk

..

             

Holíková Eva

-

Kaš

-

   

Pv

-

-

-

-

-

Poláková Martina

-

     

-

..

-

 

-

-

..

Šoukalová Hana

-

Gt

Vr

HN

-

-

Kaš

-

..

-

-

Trojan Martin

-

-

Zr

Dv

Mu

-

-

-

-

-

-

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

D

   

AbsM

AbsM

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Bachrová Irena

4.hod

spojeno (Dv)

AJ

1.C (2)

(3.11)

 
 

5.hod

odpadá

AJ

1.C (2)

 

změna hodiny

Dočkal Lukáš

6.hod

změna

TV

5.A (Dív)

(DisV)

 

Dvořák Pavel

3.hod

spojeno (Zr)

ICT

2.C (2)

(IVT2)

 
 

3.hod

supl. (Tn)

ICT

2.C (1)

(IVT2)

 
 

4.hod

odpadá

ICT

1.C (2)

 

změna hodiny

 

5.hod

spojeno (Ba)

ICT

1.C (2)

(IVT2)

 

Fialková Ladislava

2., 3. hod Pedagogický dohled

Götzová Jarmila

1.hod

supl. (Šk)

NJ

3.C

(NJ)

 

Handová Navrátilová Dagmar

3.hod

supl. (Šk)

ČJ

2.A

(1.13)

 

Kašparová Iva

1.hod

supl. (Hl)

M

7.A

(217a)

 
 

6.hod

supl. (Šk)

M

4.C

(3.17)

 

Marešová Lenka

8.hod

změna

Ze

5.A

(DisV)

 

Massey Dita

1.hod

změna

AJ

5.A (2)

(DisV)

 

Mucha Zdeněk

4.hod

supl. (Tn)

TV

3.C (TV1)

(TV)

 
 

6.hod

změna

TV

5.A (Chl)

(DisV)

 

Padalíková Lenka

1.hod

změna

NJ

5.A (1)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

NJ

5.A (2)

(DisV)

 

Poláková Martina

2.hod

změna

Ch

1.C

(Bi)

 
 

7.hod

změna

Bi

5.A

(DisV)

 

Pospíšilová Eva

2.hod

změna

AJ

5.A (1)

(DisV)

 
 

5.hod

supl. (Hl)

AJ

2.C

(VV)

 

Trojánek Aleš

2.hod

odpadá

F

8.A

 

Beseda, přednáška

Vaňková Ivana

2.hod

supl. (Fi)

ČJ

4.C

(HV)

 

Vrána Petr

2.hod

supl. (Šk)

M

6.A

(3.11)

 
 

9.hod

změna

F

5.A (1)

(DisV)

 
 

10.hod

změna

F

5.A (1)

(DisV)

 

Zralá Marcela

2.hod

spojeno (Tn)

M

2.C (2)

(Ze)

 
 

3.hod

odpadá

M

2.C (2)

 

změna hodiny

Změny v rozvrzích tříd:

1.C

2.hod

Ch

 

(Bi)

změna

Poláková Martina

 
 

4.hod

AJ

2

(3.11)

spojí

Bachrová Irena

(Dv)

 

5.hod

ICT

2

(IVT2)

spojí

Dvořák Pavel

(Ba)

2.A

3.hod

ČJ

 

(1.13)

supluje

Handová Navrátilová Dagmar

(Šk)

2.C

2.hod

M

2

(Ze)

spojí

Zralá Marcela

(Tn)

 

3.hod

ICT

2

(IVT2)

spojí

Dvořák Pavel

(Zr)

 

3.hod

ICT

1

(IVT2)

supluje

Dvořák Pavel

(Tn)

 

5.hod

AJ

 

(VV)

supluje

Pospíšilová Eva

(Hl)

3.C

1.hod

NJ

 

(NJ)

supluje

Götzová Jarmila

(Šk)

 

4.hod

TV

TV1

(TV)

supluje

Mucha Zdeněk

(Tn)

 

10.hod

Bi

   

odpadá

 

samostatná práce

4.C

2.hod

ČJ

 

(HV)

supluje

Vaňková Ivana

(Fi)

 

5.hod

BiSv

BiS

 

odpadá

 

samostatná práce

 

6.hod

M

 

(3.17)

supluje

Kašparová Iva

(Šk)

 

8.hod

Ch

   

odpadá

 

(Šk)

5.A

1.hod

AJ

2

(DisV)

změna

Massey Dita

 
 

1.hod

NJ

1

(DisV)

změna

Padalíková Lenka

 
 

2.hod

AJ

1

(DisV)

změna

Pospíšilová Eva

 
 

2.hod

NJ

2

(DisV)

změna

Padalíková Lenka

 
 

6.hod

TV

Chl

(DisV)

změna

Mucha Zdeněk

 
 

6.hod

TV

Dív

(DisV)

změna

Dočkal Lukáš

 
 

7.hod

Bi

 

(DisV)

změna

Poláková Martina

 
 

8.hod

Ze

 

(DisV)

změna

Marešová Lenka

 
 

9.hod

F

1

(DisV)

změna

Vrána Petr

 
 

10.hod

F

1

(DisV)

změna

Vrána Petr

 

6.A

2.hod

M

 

(3.11)

supluje

Vrána Petr

(Šk)

7.A

1.hod

M

 

(217a)

supluje

Kašparová Iva

(Hl)

8.A

5.hod

BiSv

BiS

 

odpadá

 

samostatná práce

 

2., 3. hod Beseda, přednáška

 

Zpracováno v systému Bakaláři