Suplování:   Pátek 25.6.2021 (Sudy tyden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1.A

       

TřH

TřH

         

2.A

         

TřH

TřH

       

2.C

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

3.A

         

TřH

TřH

       

3.C

STK

STK

STK

STK

STK

STK

STK

STK

STK

STK

STK

4.A

         

TřH

TřH

       

5.A

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

6.A

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

7.A

STK

STK

STK

STK

STK

STK

STK

STK

STK

STK

STK

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Beránková Iva

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Dočkal Lukáš

-

-

..

Vr

-

   

-

-

-

-

Dočkal Lukáš

         

..

..

       

Dvořák Pavel

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Fialková Ladislava

-

..

-

Hl

..

-

..

-

-

-

-

Káňová Kateřina

       

..

Zr

         

Kašparová Iva

         

-

-

       

Marešová Lenka

 

-

-

-

-

..

..

       

Massey Dita

-

..

..

..

..

..

..

-

-

-

-

Mucha Zdeněk

-

..

Vr

-

Kaš

..

-

-

-

-

-

Muchová Lenka

-

-

-

Ba

HN

Zr

..

-

-

-

-

Poláková Martina

-

..

-

..

-

-

..

       

Smutný Richard

     

..

..

..

-

       

Šoukalová Hana

-

Pok

..

..

..

-

-

       

Štindlová Barbora

 

-

-

..

-

..

..

       

Taylor Jana

-

-

..

..

..

..

..

-

-

-

-

Trojan Martin

-

..

-

..

..

..

..

-

-

-

-

Vrána Petr

         

-

..

       

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

LF

AbsM

AbsM

AbsM

AbsM

AbsM

AbsM

AbsM

AbsM

AbsM

AbsM

AbsM

Změny v rozvrzích učitelů:

Bachrová Irena

3.hod

supl. (Mv)

AJ

4.A

(VV)

 

Dvořák Pavel

0.- 10. hod Pedagogický dohled

Fialková Ladislava

0.- 10. hod Pedagogický dohled

Handová Navrátilová Dagmar

4.hod

supl. (Mv)

ČJ

4.A

(VV)

 

Holíková Eva

3.hod

supl. (Fi)

Ch

2.A

(Ch)

 

Kašparová Iva

1.hod

spojeno (Vd)

M

2.A (TV2)

(HV)

 
 

4.hod

spojeno (Mu)

M

2.A (TV1)

(HV)

 

Massey Dita

0.- 10. hod Pedagogický dohled

Pokorná Ilona

1.hod

supl. (Šk)

OV

4.A

(ZSV)

 

Taylor Jana

0.- 10. hod Pedagogický dohled

Trojan Martin

0.- 10. hod Pedagogický dohled

Vrána Petr

2.hod

spojeno (Mu)

M

3.A (Chl)

(3.17)

 
 

3.hod

spojeno (Doč)

M

3.A (Dív)

(3.17)

 

Zralá Marcela

5.hod

spojeno (Káň)

M

1.C (HV)

(Ze)

 
 

5.hod

supl. (Mv)

M

1.C (VV)

(Ze)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

4., 5. hod Třídnická hodina

1.C

5.hod

M

HV

(Ze)

spojí

Zralá Marcela

(Káň)

 

5.hod

M

VV

(Ze)

supluje

Zralá Marcela

(Mv)

 

6.hod

HV

HV

 

odpadá

 

(Káň)

 

6.hod

VV

VV

 

odpadá

 

(Mv)

2.A

1.hod

M

TV2

(HV)

spojí

Kašparová Iva

(Vd)

 

3.hod

Ch

 

(Ch)

supluje

Holíková Eva

(Fi)

 

4.hod

M

TV1

(HV)

spojí

Kašparová Iva

(Mu)

 

5., 6. hod Třídnická hodina

2.C

0.- 10. hod Výlet

3.A

2.hod

M

Chl

(3.17)

spojí

Vrána Petr

(Mu)

 

3.hod

M

Dív

(3.17)

spojí

Vrána Petr

(Doč)

 

5., 6. hod Třídnická hodina

3.C

0.- 10. hod sportovně turistický kurz

4.A

1.hod

OV

 

(ZSV)

supluje

Pokorná Ilona

(Šk)

 

3.hod

AJ

 

(VV)

supluje

Bachrová Irena

(Mv)

 

4.hod

ČJ

 

(VV)

supluje

Handová Navrátilová Dagmar

(Mv)

 

5., 6. hod Třídnická hodina

5.A

0.- 10. hod Výlet

6.A

0.- 10. hod Výlet

7.A

0.- 10. hod sportovně turistický kurz

Pedagogický dohled u třídy:

1.A, 4., 5. hod - Káňová Kateřina

2.A, 5., 6. hod - Kašparová Iva

2.C, 0.- 10. hod - Trojan Martin

3.A, 5., 6. hod - Vrána Petr

4.A, 5., 6. hod - Dočkal Lukáš

5.A, 0.- 10. hod - Fialková Ladislava, Massey Dita

6.A, 0.- 10. hod - Dvořák Pavel, Taylor Jana

 

Zpracováno v systému Bakaláři