Suplování:   Pátek 11.6.2021 (Sudy tyden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1.A

         

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

1.C

         

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

2.A

         

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

2.C

         

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

3.A

         

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

3.C

         

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

4.A

         

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

5.A

         

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

6.A

         

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

7.A

         

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Bachrová Irena

     

Po

Vr

-

         

Beránková Iva

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Fialková Ladislava

   

-

Ma

Ma

-

         

Götzová Jarmila

   

Tn

-

             

Handová Navrátilová Dagmar

 

Ma

Dv

-

-

..

..

-

-

-

 

Holíková Eva

     

-

             

Káňová Kateřina

     

-

Št

..

         

Marešová Lenka

   

-

               

Massey Dita

 

Tn

Šk

..

..

..

..

-

-

-

 

Mucha Zdeněk

-

..

Vr

-

Kaš

..

-

-

-

-

-

Pokorná Ilona

 

..

Doč

..

             

Poláková Martina

 

Mv

-

               

Pospíšilová Eva

 

Sm

Tn

-

             

Pospíšilová Marcela

   

..

               

Říhová Jana

 

-

                 

Smutný Richard

     

Tay

Vk

..

         

Ševčíková Miriam

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Šoukalová Hana

     

Vk

             

Taylor Jana

       

Št

..

         

Trojan Martin

     

Řh

Řh

..

         

Zralá Marcela

 

..

-

               

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

LF

AbsM

AbsM

AbsM

AbsM

AbsM

AbsM

AbsM

AbsM

AbsM

AbsM

AbsM

NJ

AbsM

AbsM

AbsM

AbsM

AbsM

AbsM

AbsM

AbsM

AbsM

AbsM

AbsM

ZSV

AbsM

AbsM

AbsM

AbsM

AbsM

AbsM

AbsM

AbsM

AbsM

AbsM

AbsM

217a

AbsM

AbsM

AbsM

AbsM

AbsM

AbsM

AbsM

AbsM

AbsM

AbsM

AbsM

VV

AbsM

AbsM

AbsM

AbsM

AbsM

AbsM

AbsM

AbsM

AbsM

AbsM

AbsM

Změny v rozvrzích učitelů:

Dočkal Lukáš

1.hod

změna

Bi

4.A

(1.11)

 
 

2.hod

supl. (Pok)

Bi

1.C

(Bi)

 
 

3.hod

spojeno (Vr)

TV

3.A (Chl)

(TV)

 

Dvořák Pavel

2.hod

supl. (HN)

ICT

4.A

(3.11)

 

Götzová Jarmila

4.hod

změna

NJ

1.C (1)

(3.11)

 

Holíková Eva

1.hod

změna

M

6.A

(1.14)

 

Kašparová Iva

1.hod

spojeno (Vd)

M

2.A (TV2)

(HV)

 
 

4.hod

spojeno (Mu)

M

2.A (TV1)

(HV)

 

Marešová Lenka

1.hod

supl. (HN)

Bi

1.A

(1.13)

 
 

3.hod

supl. (Fi)

Ze

2.A

(Bi)

 
 

4.hod

supl. (Fi)

Ze

6.A

(D)

 

Muchová Lenka

1.hod

supl. (Pol)

VV

2.C

(Bi)

 
 

3.hod

změna

VV

4.A

(1.14)

 
 

4.hod

změna

VV

4.A

(1.14)

 

Pospíšilová Eva

4.hod

změna

AJ

1.C (2)

(AJ)

 

Pospíšilová Marcela

1.hod

změna

NJ

3.A (1)

(IVT1)

 
 

3.hod

spojeno (Ba)

NJ

7.A (1)

(3.11)

 
 

3.hod

změna

NJ

7.A (2)

(3.11)

 

Říhová Jana

2.hod

změna

ČJ

6.A

(1.14)

 
 

3.hod

spojeno (Tn)

ČJ

2.C (2)

(1.11)

 
 

4.hod

spojeno (Tn)

ČJ

2.C (1)

(1.11)

 

Smutný Richard

1.hod

supl. (Pv)

F

1.C (1)

(F)

 
 

1.hod

spojeno (Gt)

F

1.C (2)

(F)

 

Šoukalová Hana

1.hod

navíc

M

3.C

(Ch)

 
 

2.hod

spojeno (Ms)

M

3.C (AK2)

(Ze)

 

Štindlová Barbora

1.hod

navíc

ČJ

7.A

(3.17)

 
 

2.hod

změna

ČJ

7.A

(1.11)

 
 

4.hod

supl. (Káň)

D

1.A (2)

(Bi)

 
 

4.hod

spojeno (Tay)

D

1.A (1)

(Bi)

 

Taylor Jana

3.hod

supl. (Sm)

AJ

6.A

(F)

 

Trojan Martin

1.hod

spojeno (Ms)

ICT

5.A (2)

(Ze)

 
 

1.hod

změna

ICT

5.A (1)

(Ze)

 
 

2.hod

spojeno (Pv)

ICT

2.C (1)

(D)

 
 

2.hod

supl. (Gt)

ICT

2.C (2)

(D)

 

Vaňková Ivana

3.hod

změna

ČJ

3.C (AK1b)

(Ze)

 
 

3.hod

spojeno (Šk)

ČJ

3.C (3)

(Ze)

 
 

4.hod

supl. (Sm)

ČJ

3.C

(Ze)

 

Vrána Petr

2.hod

spojeno (Mu)

M

3.A (Chl)

(3.17)

 
 

4.hod

změna

M

7.A (1)

(F)

 
 

4.hod

spojeno (Ba)

M

7.A (2)

(F)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

Bi

 

(1.13)

supluje

Marešová Lenka

(HN)

 

4.hod

D

2

(Bi)

supluje

Štindlová Barbora

(Káň)

 

4.hod

D

1

(Bi)

spojí

Štindlová Barbora

(Tay)

 

5.- 10. hod Maturita

1.C

1.hod

F

1

(F)

supluje

Smutný Richard

(Pv)

 

1.hod

F

2

(F)

spojí

Smutný Richard

(Gt)

 

2.hod

Bi

 

(Bi)

supluje

Dočkal Lukáš

(Pok)

 

4.hod

NJ

1

(3.11)

změna

Götzová Jarmila

 
 

4.hod

AJ

2

(AJ)

změna

Pospíšilová Eva

 
 

5.- 10. hod Maturita

2.A

1.hod

M

TV2

(HV)

spojí

Kašparová Iva

(Vd)

 

3.hod

Ze

 

(Bi)

supluje

Marešová Lenka

(Fi)

 

4.hod

M

TV1

(HV)

spojí

Kašparová Iva

(Mu)

 

5.- 10. hod Maturita

2.C

1.hod

VV

 

(Bi)

supluje

Muchová Lenka

(Pol)

 

2.hod

ICT

1

(D)

spojí

Trojan Martin

(Pv)

 

2.hod

ICT

2

(D)

supluje

Trojan Martin

(Gt)

 

3.hod

ČJ

2

(1.11)

spojí

Říhová Jana

(Tn)

 

4.hod

ČJ

1

(1.11)

spojí

Říhová Jana

(Tn)

 

5.- 10. hod Maturita

3.A

1.hod

NJ

1

(IVT1)

změna

Pospíšilová Marcela

 
 

2.hod

M

Chl

(3.17)

spojí

Vrána Petr

(Mu)

 

3.hod

TV

Chl

(TV)

spojí

Dočkal Lukáš

(Vr)

 

5.- 10. hod Maturita

3.C

1.hod

M

 

(Ch)

navíc

Šoukalová Hana

 
 

1.hod

MS1v

MS1

 

odpadá

 

(Zr)

 

1.hod

ZSV2

ZSV2

 

odpadá

 

(Pok)

 

2.hod

M

AK1a

(Ze)

spojí

Šoukalová Hana

(Tay)

 

2.hod

M

AK2

(Ze)

spojí

Šoukalová Hana

(Ms)

 

3.hod

ČJ

AK1b

(Ze)

změna

Vaňková Ivana

(Tay)

 

3.hod

ČJ

3

(Ze)

spojí

Vaňková Ivana

(Šk)

 

4.hod

ČJ

 

(Ze)

supluje

Vaňková Ivana

(Sm)

 

5.- 10. hod Maturita

4.A

1.hod

Bi

 

(1.11)

změna

Dočkal Lukáš

(Šk)

 

2.hod

ICT

 

(3.11)

supluje

Dvořák Pavel

(HN)

 

3.hod

VV

 

(1.14)

změna

Muchová Lenka

 
 

4.hod

VV

 

(1.14)

změna

Muchová Lenka

 
 

5.- 10. hod Maturita

5.A

1.hod

ICT

2

(Ze)

spojí

Trojan Martin

(Ms)

 

1.hod

ICT

1

(Ze)

změna

Trojan Martin

 
 

5.- 10. hod Maturita

6.A

1.hod

M

 

(1.14)

změna

Holíková Eva

 
 

2.hod

ČJ

 

(1.14)

změna

Říhová Jana

 
 

3.hod

AJ

 

(F)

supluje

Taylor Jana

(Sm)

 

4.hod

Ze

 

(D)

supluje

Marešová Lenka

(Fi)

 

5.- 10. hod Maturita

7.A

1.hod

ČJ

 

(3.17)

navíc

Štindlová Barbora

 
 

1.hod

MS1v

MS1

 

odpadá

 

(Zr)

 

1.hod

ZSV2

ZSV2

 

odpadá

 

(Pok)

 

2.hod

ČJ

 

(1.11)

změna

Štindlová Barbora

(Doč)

 

3.hod

NJ

1

(3.11)

spojí

Pospíšilová Marcela

(Ba)

 

3.hod

NJ

2

(3.11)

změna

Pospíšilová Marcela

 
 

4.hod

M

1

(F)

změna

Vrána Petr

(Po)

 

4.hod

M

2

(F)

spojí

Vrána Petr

(Ba)

 

5.- 10. hod Maturita

 

Zpracováno v systému Bakaláři