Suplování:   Úterý 25.6.2019 (Lichy tyden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1.A

         

Vol

Vol

Vol

Vol

Vol

Vol

1.C

         

Vol

Vol

Vol

Vol

Vol

Vol

2.A

         

Vol

Vol

Vol

Vol

Vol

Vol

2.C

         

Vol

Vol

Vol

Vol

Vol

Vol

3.A

         

Vol

Vol

Vol

Vol

Vol

Vol

3.C

         

Vol

Vol

Vol

Vol

Vol

Vol

4.A

         

Vol

Vol

Vol

Vol

Vol

Vol

5.A

         

Vol

Vol

Vol

Vol

Vol

Vol

6.A

         

Vol

Vol

Vol

Vol

Vol

Vol

7.A

         

Vol

Vol

Vol

Vol

Vol

Vol

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Fialková Ladislava

         

..

         

Pokorná Ilona

 

Šk

Zr

Mu

-

..

-

-

..

..

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bachrová Irena

5.hod

odpadá

AJ

2.A (2)

 

Výuka není

 

6.hod

odpadá

AJ

1.A (1)

 

Výuka není

 

8.hod

odpadá

AJ

6.A (1)

 

Výuka není

 

9.hod

odpadá

AJ

6.A (2)

 

Výuka není

Dočkal Lukáš

6.hod

odpadá

TV

2.A (Chl)

 

Výuka není

 

7.hod

odpadá

TV

6.A (Dív)

 

Výuka není

Fialková Ladislava

8.hod

odpadá

D

2.C

 

Výuka není

Götzová Jarmila

7.hod

odpadá

RJv

3.C (RJ)

 

Výuka není

Hammerová Tereza

5.hod

odpadá

ZSV

3.C

 

Výuka není

 

9.hod

odpadá

ZSV

7.A

 

Výuka není

Handová Navrátilová Dagmar

7.hod

odpadá

Lv

7.A (L)+

 

Výuka není

Káňová Kateřina

5.hod

odpadá

AJ

2.A (1)

 

Výuka není

Kašparová Iva

5.hod

odpadá

M

3.A

 

Výuka není

Korchan Ondřej

5.hod

odpadá

AJ

2.C (2)

 

Výuka není

 

6.hod

odpadá

AJ

1.A (2)

 

Výuka není

Massey Dita

5.hod

odpadá

AJ

4.A (1)

 

Výuka není

Kunderová Marie

5.hod

odpadá

NJ

4.A (2)

 

Výuka není

 

6.hod

odpadá

NJ

4.A (1)

 

Výuka není

Mucha Zdeněk

3.hod

supl. (Pok)

Ze

6.A

(Ze)

 
 

6.hod

odpadá

Ze

3.A

 

Výuka není

 

7.hod

odpadá

TV

6.A (Chl)

 

Výuka není

Pospíšilová Marcela

5.hod

odpadá

NJ

7.A (1)

 

Výuka není

 

7.hod

odpadá

KNJv

7.A (NK)+

 

Výuka není

 

8.hod

odpadá

NJ

6.A (2)

 

Výuka není

 

9.hod

odpadá

NJ

6.A (1)

 

Výuka není

Smutný Richard

8.hod

odpadá

F

1.C

 

Výuka není

 

9.hod

odpadá

F

1.C (2)

 

Výuka není

 

10.hod

odpadá

F

1.C (2)

 

Výuka není

Ševčíková Miriam

5.hod

odpadá

NJ

2.C (1)

 

Výuka není

Šoukalová Hana

1.hod

supl. (Pok)

M

3.C

(ZSV)

 
 

5.hod

odpadá

M

1.C (1)

 

Výuka není

 

6.hod

odpadá

M

1.C (2)

 

Výuka není

Štindlová Barbora

5.hod

odpadá

D

1.A

 

Výuka není

 

8.hod

odpadá

D

7.A

 

Výuka není

Taylor Jana

5.hod

odpadá

AJ

7.A (2)

 

Výuka není

 

6.hod

odpadá

AJ

4.A (2)

 

Výuka není

Trojan Martin

5.hod

odpadá

ZAn

1.C (ZA2)

 

Výuka není

 

6.hod

odpadá

ZAn

1.C (ZA1)

 

Výuka není

 

9.hod

odpadá

TV

3.C (TV1)

 

Výuka není

Vávrová Zdislava

7.hod

odpadá

DGv

7.A (DG)+

 

Výuka není

Vodná Anna

6.hod

odpadá

TV

2.A (Dív)

 

Výuka není

 

9.hod

odpadá

TV

3.C (TV2)

 

Výuka není

Vrána Petr

5.hod

odpadá

F

6.A

 

Výuka není

 

6.hod

odpadá

M

5.A

 

Výuka není

Zralá Marcela

2.hod

supl. (Pok)

Bi

2.C

(Bi)

 
 

6.hod

odpadá

Bi

2.C

 

Výuka není

 

8.hod

odpadá

Bi

3.C

 

Výuka není

 

9.hod

odpadá

Bi

2.C (2)

 

Výuka není

 

10.hod

odpadá

Bi

2.C (2)

 

Výuka není

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

5.- 10. hod Výuka není

1.C

5.- 10. hod Výuka není

2.A

5.- 10. hod Výuka není

2.C

2.hod

Bi

 

(Bi)

supluje

Zralá Marcela

(Pok)

 

5.- 10. hod Výuka není

3.A

5.- 10. hod Výuka není

3.C

1.hod

M

 

(ZSV)

supluje

Šoukalová Hana

(Pok)

 

5.- 10. hod Výuka není

4.A

5.- 10. hod Výuka není

5.A

5.- 10. hod Výuka není

6.A

3.hod

Ze

 

(Ze)

supluje

Mucha Zdeněk

(Pok)

 

5.- 10. hod Výuka není

7.A

5.- 10. hod Výuka není

 

Zpracováno v systému Bakaláři